Hallen – listevisning

5. oktober 2022
  • 5. oktober 2022  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse

  • 5. oktober 2022  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse

  • 5. oktober 2022  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse

6. oktober 2022
  • 6. oktober 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil

8. oktober 2022
  • 8. oktober 2022  8:00 - 9. oktober 2022  12:00   Fødselsdag

9. oktober 2022
  • 8. oktober 2022  8:00 - 9. oktober 2022  12:00   Fødselsdag

10. oktober 2022
  • 10. oktober 2022  9:30 - 11:30   Idræt om dagen

  • 10. oktober 2022  15:45 - 16:30   Gymnastik, puslinge 3-5 år

  • 10. oktober 2022  16:30 - 17:15   Gymnastik , forældre/barn 1-3 år

  • 10. oktober 2022  17:15 - 18:30   Badmintom, ungdom

  • 10. oktober 2022  18:30 - 19:30   L&M, Hit Fit, senior

  • 10. oktober 2022  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm

  • 10. oktober 2022  20:30 - 21:30   Badminton, senior

11. oktober 2022
  • 11. oktober 2022  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse

  • 11. oktober 2022  19:00 - 21:00   Volly senior +16

12. oktober 2022
  • 12. oktober 2022  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse

  • 12. oktober 2022  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse

  • 12. oktober 2022  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse

13. oktober 2022
  • 13. oktober 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil

15. oktober 2022
  • 15. oktober 2022  8:00 - 16. oktober 2022  12:00   Bryllup

16. oktober 2022
  • 15. oktober 2022  8:00 - 16. oktober 2022  12:00   Bryllup

17. oktober 2022
  • 17. oktober 2022  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm

  • 17. oktober 2022  20:30 - 21:30   Badminton, senior

18. oktober 2022
  • 18. oktober 2022  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse

  • 18. oktober 2022  19:00 - 21:00   Volly senior +16

20. oktober 2022
  • 20. oktober 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil

24. oktober 2022
  • 24. oktober 2022  9:30 - 11:30   Idræt om dagen

  • 24. oktober 2022  15:45 - 16:30   Gymnastik, puslinge 3-5 år

  • 24. oktober 2022  16:30 - 17:15   Gymnastik , forældre/barn 1-3 år

  • 24. oktober 2022  17:15 - 18:30   Badmintom, ungdom

  • 24. oktober 2022  18:30 - 19:30   L&M, Hit Fit, senior

  • 24. oktober 2022  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm

  • 24. oktober 2022  20:30 - 21:30   Badminton, senior

25. oktober 2022
  • 25. oktober 2022  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse

  • 25. oktober 2022  19:00 - 21:00   Volly senior +16

26. oktober 2022
  • 26. oktober 2022  9:00 - 10:30   Dagpleje

  • 26. oktober 2022  13:30 - 14:30   Stenderup Skole

  • 26. oktober 2022  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse

  • 26. oktober 2022  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse

  • 26. oktober 2022  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse

  • 26. oktober 2022  19:30 - 20:30   Fodbold, Old boys

27. oktober 2022
  • 27. oktober 2022  10:00 - 12:00   Stenderup Skole

  • 27. oktober 2022  16:00 - 17:00   Fodbold, U6, U7, U8

  • 27. oktober 2022  17:00 - 18:00   Fodbold, U9, U10, U11

  • 27. oktober 2022  18:00 - 19:00   Fodbold U12, U13

  • 27. oktober 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil

28. oktober 2022
  • 28. oktober 2022  10:00 - 11:30   Stenderup Skole

31. oktober 2022
  • 31. oktober 2022  9:30 - 11:30   Idræt om dagen

  • 31. oktober 2022  15:45 - 16:30   Gymnastik, puslinge 3-5 år

  • 31. oktober 2022  16:30 - 17:15   Gymnastik , forældre/barn 1-3 år

  • 31. oktober 2022  17:15 - 18:30   Badmintom, ungdom

  • 31. oktober 2022  18:30 - 19:30   L&M, Hit Fit, senior

  • 31. oktober 2022  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm

  • 31. oktober 2022  20:30 - 21:30   Badminton, senior

1. november 2022
  • 1. november 2022  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse

  • 1. november 2022  19:00 - 21:00   Volly senior +16

2. november 2022
  • 2. november 2022  9:00 - 10:30   Dagpleje

  • 2. november 2022  13:30 - 14:30   Stenderup Skole

  • 2. november 2022  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse

  • 2. november 2022  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse

  • 2. november 2022  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse

  • 2. november 2022  19:30 - 20:30   Fodbold, Old boys

3. november 2022
  • 3. november 2022  10:00 - 12:00   Stenderup Skole

  • 3. november 2022  16:00 - 17:00   Fodbold, U6, U7, U8

  • 3. november 2022  17:00 - 18:00   Fodbold, U9, U10, U11

  • 3. november 2022  18:00 - 19:00   Fodbold U12, U13

  • 3. november 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil

4. november 2022
  • 4. november 2022  10:00 - 11:30   Stenderup Skole

Bogmærk Permalink.

Lukket for kommentarer.