Hallen – listevisning

22. januar 2020
  • 22. januar 2020  9:30 - 11:00   Stenderup Skole

  • 22. januar 2020  16:00 - 17:00   SKIF Gym, store rytme

  • 22. januar 2020  17:00 - 18:15   SKIF Gym. Superhelte og Power Girls

  • 22. januar 2020  18:15 - 19:30   SKIF Gym, store spring

  • 22. januar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Bowls

23. januar 2020
  • 23. januar 2020  9:00 - 10:30   Dagplejen

  • 23. januar 2020  16:00 - 17:00   KB Fodbold U6, U7, U8

  • 23. januar 2020  17:00 - 18:00   KB Fodbold U9, U10, U11

  • 23. januar 2020  18:00 - 19:00   KB Fodbold U12, U13

  • 23. januar 2020  19:00 - 22:00   SKIF Badminton, senior

27. januar 2020
  • 27. januar 2020  10:00 - 11:30   Stenderup Skole

  • 27. januar 2020  15:45 - 16:30   SKIF Gym 3-5 år

  • 27. januar 2020  16:30 - 17:15   SKIF Gym, forældre/barn

  • 27. januar 2020  17:30 - 18:15   SKIF Badminton, ungdom

  • 27. januar 2020  18:30 - 19:30   SKIF HIT FIT

  • 27. januar 2020  19:30 - 20:30   SKIF Gym, mandehørm

  • 27. januar 2020  20:30 - 21:30   SKIF Badminton, senior

28. januar 2020
  • 28. januar 2020  10:00 - 11:30   Stenderup Skole

  • 28. januar 2020  13:30 - 14:15   Stenderup Skole

  • 28. januar 2020  16:45 - 19:30   SKIF volly, ungdom

  • 28. januar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Volly, senior

29. januar 2020
  • 29. januar 2020  9:30 - 11:00   Stenderup Skole

  • 29. januar 2020  16:00 - 17:00   SKIF Gym, store rytme

  • 29. januar 2020  17:00 - 18:15   SKIF Gym. Superhelte og Power Girls

  • 29. januar 2020  18:15 - 19:30   SKIF Gym, store spring

  • 29. januar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Bowls

30. januar 2020
  • 30. januar 2020  9:00 - 10:30   Dagplejen

  • 30. januar 2020  16:00 - 17:00   KB Fodbold U6, U7, U8

  • 30. januar 2020  17:00 - 18:00   KB Fodbold U9, U10, U11

  • 30. januar 2020  18:00 - 19:00   KB Fodbold U12, U13

  • 30. januar 2020  19:00 - 22:00   SKIF Badminton, senior

31. januar 2020
  • 31. januar 2020  19:00 - 21:00   KB Fodbold, senior

1. februar 2020
  • 1. februar 2020  6:00 - 2. februar 2020  22:00   Starup Jagtforening

2. februar 2020
  • 1. februar 2020  6:00 - 2. februar 2020  22:00   Starup Jagtforening

3. februar 2020
  • 3. februar 2020  10:00 - 11:30   Stenderup Skole

  • 3. februar 2020  15:45 - 16:30   SKIF Gym 3-5 år

  • 3. februar 2020  16:30 - 17:15   SKIF Gym, forældre/barn

  • 3. februar 2020  17:30 - 18:15   SKIF Badminton, ungdom

  • 3. februar 2020  18:30 - 19:30   SKIF HIT FIT

  • 3. februar 2020  19:30 - 20:30   SKIF Gym, mandehørm

  • 3. februar 2020  20:30 - 21:30   SKIF Badminton, senior

4. februar 2020
  • 4. februar 2020  10:00 - 11:30   Stenderup Skole

  • 4. februar 2020  13:30 - 14:15   Stenderup Skole

  • 4. februar 2020  16:45 - 19:30   SKIF volly, ungdom

  • 4. februar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Volly, senior

5. februar 2020
  • 5. februar 2020  9:30 - 11:00   Stenderup Skole

  • 5. februar 2020  16:00 - 17:00   SKIF Gym, store rytme

  • 5. februar 2020  17:00 - 18:15   SKIF Gym. Superhelte og Power Girls

  • 5. februar 2020  18:15 - 19:30   SKIF Gym, store spring

  • 5. februar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Bowls

6. februar 2020
  • 6. februar 2020  9:00 - 10:30   Dagplejen

  • 6. februar 2020  16:00 - 17:00   KB Fodbold U6, U7, U8

  • 6. februar 2020  17:00 - 18:00   KB Fodbold U9, U10, U11

  • 6. februar 2020  18:00 - 19:00   KB Fodbold U12, U13

  • 6. februar 2020  19:00 - 22:00   SKIF Badminton, senior

7. februar 2020
  • 7. februar 2020  19:00 - 21:00   KB Fodbold, senior

9. februar 2020
  • 9. februar 2020  14:00 - 10. februar 2020  14:00   SKIF Esport

10. februar 2020
  • 9. februar 2020  14:00 - 10. februar 2020  14:00   SKIF Esport

  • 10. februar 2020  18:30 - 19:30   SKIF HIT FIT

  • 10. februar 2020  19:30 - 20:30   SKIF Gym, mandehørm

  • 10. februar 2020  20:30 - 21:30   SKIF Badminton, senior

11. februar 2020
  • 11. februar 2020  16:45 - 19:30   SKIF volly, ungdom

  • 11. februar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Volly, senior

12. februar 2020
  • 12. februar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Bowls

13. februar 2020
  • 13. februar 2020  9:00 - 10:30   Dagplejen

  • 13. februar 2020  19:00 - 22:00   SKIF Badminton, senior

14. februar 2020
  • 14. februar 2020  19:00 - 21:00   KB Fodbold, senior

15. februar 2020
  • 15. februar 2020  8:00 - 16. februar 2020  12:00  

    Thomas Hedegaard

    Fødselsdag

16. februar 2020
  • 15. februar 2020  8:00 - 16. februar 2020  12:00  

    Thomas Hedegaard

    Fødselsdag

17. februar 2020
  • 17. februar 2020  15:45 - 16:30   SKIF Gym 3-5 år

  • 17. februar 2020  16:30 - 17:15   SKIF Gym, forældre/barn

  • 17. februar 2020  17:30 - 18:15   SKIF Badminton, ungdom

  • 17. februar 2020  18:30 - 19:30   SKIF HIT FIT

  • 17. februar 2020  19:30 - 20:30   SKIF Gym, mandehørm

  • 17. februar 2020  20:30 - 21:30   SKIF Badminton, senior

18. februar 2020
  • 18. februar 2020  16:45 - 19:30   SKIF volly, ungdom

  • 18. februar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Volly, senior

19. februar 2020
  • 19. februar 2020  16:00 - 17:00   SKIF Gym, store rytme

  • 19. februar 2020  17:00 - 18:15   SKIF Gym. Superhelte og Power Girls

  • 19. februar 2020  18:15 - 19:30   SKIF Gym, store spring

  • 19. februar 2020  19:30 - 21:30   SKIF Bowls

20. februar 2020
  • 20. februar 2020  16:00 - 17:00   KB Fodbold U6, U7, U8

  • 20. februar 2020  17:00 - 18:00   KB Fodbold U9, U10, U11

  • 20. februar 2020  18:00 - 19:00   KB Fodbold U12, U13

  • 20. februar 2020  19:00 - 22:00   SKIF Badminton, senior

21. februar 2020
  • 21. februar 2020  19:00 - 21:00   KB Fodbold, senior

Bogmærk Permalink.

Lukket for kommentarer.