For priser og booking af hallen og Værestedet – kontakt Kent Vinbech på telefon 42 50 81 86.

30. november 2022
  • 30. november 2022  19:00 - 20:00   L&M cirkeltræning
1. december 2022
  • 1. december 2022  19:00 - 22:00   Bobtimisterne
7. december 2022
  • 7. december 2022  19:00 - 20:00   L&M cirkeltræning
8. december 2022
  • 8. december 2022  19:00 - 22:00   Bobtimisterne
9. december 2022
  • 9. december 2022  7:00 - 14:00   Stenderup Skole
10. december 2022
  • 10. december 2022  8:00 - 22:00  

    Anna Säppa Poulsen
    Nørager 35, 7260 Sdr. Omme
    anna_seppa93@hotmail.com
    51882296

    Barnedåb
30. november 2022
  • 30. november 2022  9:00 - 10:30   Dagpleje
  • 30. november 2022  13:30 - 14:30   Stenderup Skole
  • 30. november 2022  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse
  • 30. november 2022  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse
  • 30. november 2022  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse
  • 30. november 2022  19:30 - 20:30   Fodbold, Old boys
1. december 2022
  • 1. december 2022  10:00 - 12:00   Stenderup Skole
  • 1. december 2022  12:00 - 14:00   Stenderup Skole
  • 1. december 2022  16:00 - 17:00   Fodbold, U6, U7, U8
  • 1. december 2022  17:00 - 18:00   Fodbold, U9, U10, U11
  • 1. december 2022  18:00 - 19:00   Fodbold U12, U13
  • 1. december 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil
2. december 2022
  • 2. december 2022  7:00 - 4. december 2022  23:30   Julefrokost
  • 2. december 2022  10:00 - 11:30   Stenderup Skole
3. december 2022
  • 2. december 2022  7:00 - 4. december 2022  23:30   Julefrokost
4. december 2022
  • 2. december 2022  7:00 - 4. december 2022  23:30   Julefrokost
5. december 2022
  • 5. december 2022  9:30 - 11:30   Idræt om dagen
  • 5. december 2022  15:45 - 16:30   Gymnastik, puslinge 3-5 år
  • 5. december 2022  16:30 - 17:15   Gymnastik , forældre/barn 1-3 år
  • 5. december 2022  17:15 - 18:30   Badmintom, ungdom
  • 5. december 2022  18:30 - 19:30   L&M, Hit Fit, senior
  • 5. december 2022  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm
  • 5. december 2022  20:30 - 21:30   Badminton, senior
6. december 2022
  • 6. december 2022  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse
  • 6. december 2022  19:00 - 21:00   Volly senior +16
7. december 2022
  • 7. december 2022  9:00 - 10:30   Dagpleje
  • 7. december 2022  13:30 - 14:30   Stenderup Skole
  • 7. december 2022  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse
  • 7. december 2022  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse
  • 7. december 2022  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse
  • 7. december 2022  19:30 - 20:30   Fodbold, Old boys
8. december 2022
  • 8. december 2022  10:00 - 12:00   Stenderup Skole
  • 8. december 2022  12:00 - 14:00   Stenderup Skole
  • 8. december 2022  16:00 - 17:00   Fodbold, U6, U7, U8
  • 8. december 2022  17:00 - 18:00   Fodbold, U9, U10, U11
  • 8. december 2022  18:00 - 19:00   Fodbold U12, U13
  • 8. december 2022  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil
9. december 2022
  • 9. december 2022  7:00 - 14:00   Stenderup Skole
  • 9. december 2022  10:00 - 11:30   Stenderup Skole
12. december 2022
  • 12. december 2022  9:30 - 11:30   Idræt om dagen
  • 12. december 2022  15:45 - 16:30   Gymnastik, puslinge 3-5 år
  • 12. december 2022  16:30 - 17:15   Gymnastik , forældre/barn 1-3 år
  • 12. december 2022  17:15 - 18:30   Badmintom, ungdom
  • 12. december 2022  18:30 - 19:30   L&M, Hit Fit, senior
  • 12. december 2022  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm
  • 12. december 2022  20:30 - 21:30   Badminton, senior
13. december 2022
  • 13. december 2022  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse
  • 13. december 2022  19:00 - 21:00   Volly senior +16

Lukket for kommentarer.