For priser og booking af hallen og Værestedet – kontakt Kent Vinbech på telefon 42 50 81 86.

2. februar 2023
  • 2. februar 2023  19:00 - 22:00   Bobtimisterne
8. februar 2023
  • 8. februar 2023  19:00 - 20:00   L&M cirkeltræning
9. februar 2023
  • 9. februar 2023  19:00 - 22:00   Bobtimisterne
10. februar 2023
  • 10. februar 2023  16:00 - 12. februar 2023  12:00  

    Line Jepsen
    Pileallè 5
    7200 Grindsted
    Allstarline8@hotmail.com

    Barnedåb
13. februar 2023
  • 13. februar 2023  19:00 - 22:00   FDF Bankospil
15. februar 2023
  • 15. februar 2023  14:00 - 16:00   Pensionist foreningen
2. februar 2023
  • 2. februar 2023  10:00 - 12:00   Stenderup Skole
  • 2. februar 2023  16:00 - 17:00   Fodbold, U6, U7, U8
  • 2. februar 2023  17:00 - 18:00   Fodbold, U9, U10, U11
  • 2. februar 2023  18:00 - 19:00   Fodbold U12, U13
  • 2. februar 2023  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil
3. februar 2023
  • 3. februar 2023  10:00 - 11:30   Stenderup Skole
  • 3. februar 2023  16:00 - 5. februar 2023  18:00   Jagtfest
4. februar 2023
  • 3. februar 2023  16:00 - 5. februar 2023  18:00   Jagtfest
5. februar 2023
  • 3. februar 2023  16:00 - 5. februar 2023  18:00   Jagtfest
6. februar 2023
  • 6. februar 2023  9:30 - 11:30   Idræt om dagen
  • 6. februar 2023  15:45 - 16:30   Gymnastik, puslinge 3-5 år
  • 6. februar 2023  16:30 - 17:15   Gymnastik , forældre/barn 1-3 år
  • 6. februar 2023  17:15 - 18:30   Badmintom, ungdom
  • 6. februar 2023  18:30 - 19:30   L&M, Hit Fit, senior
  • 6. februar 2023  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm
  • 6. februar 2023  20:30 - 21:30   Badminton, senior
7. februar 2023
  • 7. februar 2023  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse
  • 7. februar 2023  19:00 - 21:00   Volly senior +16
8. februar 2023
  • 8. februar 2023  9:00 - 10:30   Dagpleje
  • 8. februar 2023  13:30 - 14:30   Stenderup Skole
  • 8. februar 2023  16:00 - 17:00   Kids dance, 0.-3. klasse
  • 8. februar 2023  17:00 - 18:15   Gymnastik, lille spring 0.-3. klasse
  • 8. februar 2023  18:15 - 19:30   Gymnastik, store spring 4.-9. klasse
  • 8. februar 2023  19:30 - 20:30   Fodbold, Old boys
9. februar 2023
  • 9. februar 2023  10:00 - 12:00   Stenderup Skole
  • 9. februar 2023  16:00 - 17:00   Fodbold, U6, U7, U8
  • 9. februar 2023  17:00 - 18:00   Fodbold, U9, U10, U11
  • 9. februar 2023  18:00 - 19:00   Fodbold U12, U13
  • 9. februar 2023  19:00 - 22:00   Badminton, senior fællesspil
10. februar 2023
  • 10. februar 2023  10:00 - 11:30   Stenderup Skole
13. februar 2023
  • 13. februar 2023  19:30 - 20:30   Gymnastik, mandehørm
  • 13. februar 2023  20:30 - 21:30   Badminton, senior
14. februar 2023
  • 14. februar 2023  17:30 - 19:00   Volly, kids&teen 1-5 og 6-10 klasse
  • 14. februar 2023  19:00 - 21:00   Volly senior +16
15. februar 2023
  • 15. februar 2023  9:00 - 10:30   Dagpleje
  • 15. februar 2023  13:30 - 14:30   Stenderup Skole
  • 15. februar 2023  19:30 - 20:30   Fodbold, Old boys

Lukket for kommentarer.